23963
/

  Hakkımızda

  ZİRVE MOBİLYA TASARIM & DEKORASYON FİRMAMIZA HOŞGELDİNİZ
   
  Ahşap mobilya imalatını estetikle bütünleştiren Zirve Mobilya Tasarım & Dekorasyon firmamız, Ankara Sitelerdeki mobilya dekorasyon imalathanemizden siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

  Firmamız yatak odası takımları, yemek odası takımları, mutfak dolapları, banyo dolapları, ray dolap, gömme dolap, giyinme odası, vestiyer, tv duvar üniteleri, ahşap ve panel kapı, ahşap merdiven, ahşap teras kapama, kamelya gibi ahşaba dayalı mobilya tasarım ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

  Her zaman müşterinin talepleri doğrultusunda mobilya imalatı yapan firmamız, Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Odaklılık ilkelerini göz önünde tutarak mobilya tasarım ve dekorasyon çalışmaları yapmaktadır.

  Bunun dışında Mobilya Proje Tasarım ve Dekorasyonu konusunda da hizmet veren firmamız, Otel dekorasyonu, Mağaza tasarım ve dekorasyonu, Ev ve villa mobilya dekorasyonu gibi ahşap tasarım ve dekorasyon hizmetleri de vermektedir.

  Yıllarını ahşap mobilya tasarım ve dekorasyonuna vermiş tecrübeli personeliyle çalışan firmamız siz değerli müşterilerinin mobilya tasarım ve dekorasyon taleplerini karşılamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır.